e-sklep@bat.pl

583-805-405 (7:00-18:00)

SKŁADY I MARKETY BUDOWLANE

Strona główna Polityka prywatności

Polityka prywatności

Wszystkie dane osobowe oraz teleadresowe uzyskane w procesie wybierania produktów katalogowych są gromadzone i przechowywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Dane te nie będą użyczane, ani udostępniane osobom trzecim i będą używane wyłącznie w celach marketingowych firmy BAT. Administratorem danych jest Firma Handlowa BAT Sp. z o.o. Zmiany swoich danych osobowych i teleadresowych można dokonać kontaktując się z obsługą katalogu e-sklep@bat.pl. W ten sam sposób można usunąć swoje dane osobowe i teleadresowe.

Polityka prywatności po 25 maja 2018 (zmiana ustawy o ochronie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem UE – RODO).

BAT w świetle przepisów jest administratorem Państwa danych osobowych. To oznacza, że odpowiadamy za ich wykorzystanie w sposób bezpieczny, zgodny z umową oraz obowiązującymi przepisami.

W związku z powyższym pragniemy poinformować o wprowadzeniu zmian w polityce prywatności. Zmiana wynika z konieczności dostosowania naszych działań do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych, prosimy o wysłanie wiadomości zawierającej w treści „NIE” na adres: e-sklep@bat.pl. Państwa dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszych zasobów.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  firma handlowa BAT (sp. z o.o. i sp. j.) z siedzibą  w Sierakowicach
  • dane będą przetwarzane w celu sprzedażowym i marketingowym w formie elektronicznej i papierowej
  • podanie danych jest dobrowolne
  • podanie danych jest obowiązkowe wyłącznie gdy stanowi tak przepis
  • dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa
  • przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  • przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych

Informujemy, że Bat przetwarza Państwa dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, adresu,  adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia komunikacji biznesowej, w tym także do celów marketingowych i mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z BAT w celu realizacji Państwa zamówień. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na dalsze przetwarzanie danych, prosimy o przesłanie takiej informacji w odpowiedzi na tą wiadomość.

Mają Państwo Prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.