BAT materiały budowlane logo

O nas

Nasza firma jest liderem branży budowlanej na Pomorzu. Oferujemy szeroki asortyment materiałów budowlanych niezbędnych do budowy, remontu i wykończenia – od fundamentów, aż po dach. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz w naprawdę korzystnych cenach.

Pomagamy na każdym etapie – od dostarczenia pomysłu po udogodnienia związane z dokonywaniem płatności oraz transportem materiałów we wskazane miejsce. Nasi handlowcy dysponują specjalistyczna wiedzą i zapewniają indywidualne przewodnictwo w świecie materiałów budowlanych – warto im zaufać, ponieważ potrafią dopasować rozwiązania do potrzeb i oczekiwań klientów (i nie boją się wyzwań).

Sprawny i przyjazny remont oraz budowanie jest możliwe, jeżeli decydujesz się na współpracę z rzetelnym dystrybutorem, który stawia na rozwój. Zostaliśmy docenieni przez niezależne organizacje oraz jednostki samorządu i administracji publicznej, m.in.:

 

  • W 2004 roku otrzymaliśmy swój pierwszy tytuł Gazeli Biznesu, przyznawany najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom. Redakcja Pulsu Biznesu przyznawała naszej firmie ten zaszczytny tytuł także w kolejnych latach.
  • Od wielu lat BAT posługuje się logiem Rzetelna Firma. To dowód, że firma jest solidnym płatnikiem swoich zobowiązań finansowych względem instytucji państwowych.
  • W 2010  roku BAT został wyróżniony tytułem Diament Forbesa.
  • BAT otrzymał również kilkadziesiąt listów gratulacyjnych oraz pochwalnych za pomoc, a także wsparcie lokalnych społeczności i inicjatyw.

 

Aktywność oraz entuzjazm w realizacji pozytywnych, społecznie pożytecznych celów to wartości, które były nam zawsze bliskie. Cenimy dobre pomysły i szlachetne inicjatywy, dlatego angażujemy się w liczne przedsięwzięcia o charakterze niekomercyjnym, chętnie włączamy się również w akcje związane z promowaniem naszego regionu i kaszubszczyzny. Zależy nam także, aby dzieci i młodzież mogły rozwijać swoje sportowe talenty oraz aby mogły aktywnie spędzać czas wolny. Jesteśmy sponsorem tytularnym Klubu Sportowego BAT, w którym regularnie trenuje  ponad 150 młodych zawodników.

 

Zapraszamy do naszych oddziałów oraz na kanały social media:

 

       

Createdy by Studio Spectro