BAT materiały budowlane logo

Listopadowe nowości w Poradniku Bat

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi artykułami w naszym Poradniku.

 

Cztery niezbędne elementy okna VELUX, na które Cię stać

Co jakiś czas na forach budowlanych pada to samo pytanie. Brzmi ono mniej więcej tak „Co byś zmienił gdybyś budował się jeszcze raz?” I wtedy wybucha bomba. Jeden z internautów napisał „Kupiłbym porządne okna dachowe. Chłód wiejący zimą od okna jest okropny."

więcej

Budowa domu czyli na czym warto oszczędzić, a na co wydać ostatni grosz

Jeden z naszych klientów powtarzał, że „tanio to można obiad zjeść, ale nie dom wybudować”. W stu procentach się z tym zgadzamy, ale.. Czy trzeba wydać fortunę, aby cieszyć się wygodnym i bezpiecznym domem? Niekoniecznie. Doświadczeni inwestorzy wiedzą kiedy można zaoszczędzić.

więcej

Ytong Jumbo czyli najszybszy bloczek na rynku

Jaki materiał do budowy ścian wybrać, aby jak najprędzej zamknąć stan surowy? Co zrobić gdy brakuje murarzy do pracy, a odbiór budynku już niebawem? Doświadczeni budowniczowie znają jedną odpowiedź – Ytong Jumbo. To stosunkowo nowy materiał na rynku, ale zyskał sobie wielu zwolenników.

więcej

Zielona marka nowoczesnych elektronarzędzi zasilanych jednym akumulatorem!

Półki w marketach budowlanych pełne są elektronarzędzi. Szlifierki, wiertarko-wkrętarki, pilarki czy opalarki to tylko niektóre z nich. W ostatnim czasie nasi klienci coraz częściej pytają o narzędzia akumulatorowe. Co wyróżnia te sprzęty? Na co warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

więcejNowe artykuły w Poradniku BAT >
Createdy by Studio Spectro