BAT materiały budowlane logo

Nowe artykuły w Poradniku BAT

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi artykułami w naszym Poradniku.

 

4 sekrety budowy domu energooszczędnego z Ytongiem

Dom energooszczędny to nie tylko ciepły materiał ścienny. Równie ważne są pozostałe elementy takie jak m.in. nadproża, stropy czy elementy docieplenia wieńca. Na nic super energooszczędny bloczek jeśli przez pozostałe części budynku ucieka ciepło.

więcej

Deska drewniana, panele podłogowe i winylowe czyli rozwiązania na podłogę w salonie

Podłoga jest sercem każdego salonu. Odpowiedni materiał, struktura i kolor świadczą o stylu domu i właściciela. Wygodna podłoga to taka, która nie wymaga impregnacji i częstego mycia. Podpowiemy Ci na co zwrócić uwagę wybierając rozwiązanie dla siebie.

więcej

Gwoździe, kołki i wkręty czyli krótko o technice mocowań

Porównywanie  wiertarek, pił czy szlifierek przez naszych klientów to dla handlowców w BAT powszechny widok. Wkręty, gwoździe i kołki to raj dla wielu mężczyzn i.... piekło dla kobiet. Bo jak się odnaleźć w regale pełnym śrubek, które nie wiadomo do czego służą? To prostsze niż myślisz!

więcej

Jak wybrać trwałe ogrodzenie na lata z BATem?

Ogrodzenie to ważny element nie tylko estetyczny. Jego zadaniem jest ochrona Twojej prywatności i majątku. Dlatego tak ważne jest by był solidny i trwały. Wybór jest duży, więc każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb, a nasi handlowcy z pewnością Ci w tym pomogą.

więcej

Kärcher czyli cztery sprzęty, które odmienią Twój dom

Czystość, którą można osiągnąć tanio i szybko? Użyj produktów marki Kärcher i ciesz się wolnym czasem. w artykule podpowiadamy jak to zrobić. Odwiedź też nasze oddziały i zobacz pozostałe produkty tej marki. Przekonasz się, że nawet sprzątanie może być wygodne.

więcej

Czy wiesz kiedy fotowoltaika się nie opłaca? Podpowiadamy!

Mówi się, że dobry biznesplan to połowa sukcesu. Oszacowanie wydatków, potencjalne ryzyko i  korzyści to konieczne elementy jakie musi zaplanować inwestor. Jak do tego ma się fotowoltaika? My w BAT nie koloryzujemy. Wiemy, że fotowoltaika to realne oszczędności na rachunkach. Jednak są sytuacje, gdy inwestycja w panele jest praktycznie nieopłacalna. Zdradzimy Tobie kiedy tak jest.

więcej

 Promocja tygodnia >
Createdy by Studio Spectro