BAT materiały budowlane logo

Blachodachówka modułowa Ruukki Frigge polecana przez fachowców BAT

Solidne i estetyczne pokrycie dachu to ważny element każdego domu. Wiedząc o tym, BAT wciąż udoskonala swoją ofertę o wysokiej jakości materiały. Jednym z nich jest nowoczesna modułowa blochodachówka firmy Ruukki.

RUUKI to firma produkująca dachy w Finlandii od ponad 50 lat.  Wyróżnia je najwyższa jakość i trwałość, a wszystkie produkty posiadają oznakowanie CE zapewniające, że dany wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej. W ofercie firmy znajdziemy pokrycia dachowe w różnych stylach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie idealne rozwiązanie dla swojego domu.

Rukki  Frigge to nowoczesny i wyjątkowy pod względem wyglądu dach w przystępnej cenie.  Blachodachówka modułowa idealnie komponuje się ze współczesnymi trendami architektonicznymi i wpisuje w potrzeby klientów, ponieważ  jest owocem  ich współpracy  z projektantami oraz wykonawcami. Dzięki takiej kooperacji, produkt wyróżnia wiele wyjątkowych cech ułatwiających montaż, wpływających korzystnie na użytkowanie oraz estetykę dachu.

Główne zalety Ruukki Frigge to:

  • Modułowość – dach jest łatwy w transporcie i montażu, a ilość odpadów zostaje znacznie zminimalizowana,
  • Symetryczny kształt – pozwala  na montaż dachu w dowolnym kierunku,
  • Duża powierzchnia podparcia na łacie – poprawia  odporność blachodachówki na uszkodzenia w trakcie montażu i ułatwia montaż dachowych akcesoriów,
  • Cięcie po fali –  korzystnie wpływa na estetykę połączeń oraz krawędzi dachu,
  • Zagłębienia montażowe – ułatwiają posadowienie wkrętów.

Blachodachówka modułowa Ruukki Frigge dostępna jest w siedmiu najpopularniejszych kolorach - czarnym, wiśniowym, czekoladowobrązowym, ciemnobrązowym, ceglastym, antracytowym i grafitowym. Świetnie współgrają  one zarówno z nowoczesnym jak i klasycznym budownictwem. Więcej o produkcie znjdziecie TUTAJ< Promocja tygodnia
Createdy by Studio Spectro