BAT materiały budowlane logo

Nowe artykuły w Poradniku BAT

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi artykułami w naszym Poradniku.

 

Remontujesz mieszkanie? Sprawdź jak zrobić to legalnie.

"Wolność Tomku w swoim domku" - myśli świeżo upieczony właściciel mieszkania. I... nie ma racji. Fakt posiadania statusu właściciela nie oznacza jeszcze zupełnej swobody. W kwestiach związanych z prywatnością oczywiście tak, ale już nie w przypadku prac remontowych.

więcej

Kleje do płytek czyli jaki produkt wybrać

Duży market budowlany. Z listą zakupów od wykonawcy szukasz sektora z chemią. Płytki już czekają w mieszkaniu, krzyżyki masz w koszyku, a więc jeszcze tylko klej do płytek. Początkowo wydaje Ci się, że to banał. Kupić "jakiś tam klej do płytek". Prościzna. Znajdujesz regał z klejami i... opadają Ci ręce.

więcej

Trzy produkty marki DÖRKEN , które powinieneś znać

Jako inwestor budujący swój dom myślisz nie tylko o jego wygodzie, ale również o bezpieczeństwie i trwałości. Od jakości poszczególnych elementów zależy wytrzymałość całej konstrukcji. Podobnie jest w przypadku membrany. Szczelność i trwałość dachu to po części zasługa odpowiedniej folii dachowej.

więcej

Kostki, płyty brukowe i ogrodzenia od najlepszego producenta

Dom to nie tylko piękne wnętrze. Wizytówką każdego budynku jest również otoczenie wokół. Podjazdy, ścieżki i ogrodzenia stały się synonimem stylu i charakteru właściciela. Szukasz inspiracji na otoczenie wokół Twojego domu? Razem z nami znajdź najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

więcej

5 produktów marki BAUMIT jakie musisz znać

Każdy z nas ma swoje ulubione marki i produkty. Dotyczy to również naszych wykonawców, którzy niektórych producentów materiałów budowlanych darzą szczególną sympatią. Ufają doświadczeniu i technologii, cenią za niezmienną i wysoką jakość. Przykładem może być firma BAUMIT – ceniony dostawca chemii budowlanej.

więcej

 Createdy by Studio Spectro