e-sklep@bat.pl

SKŁADY I MARKETY BUDOWLANE

BAT materiały budowlane logo

Działy Dachowe BAT. Twoje specjalistyczne doradztwo

Firma handlowa BAT to nie tylko sprzedaż detaliczna i hurtowa. W każdym z 14 oddziałów pracują specjaliści, gotowi służyć pomocą i radą. Dodatkowo w poszczególnych oddziałach znajdują się Działy Dachowe. Pracujący tam eksperci znają swoją specjalizację „od podszewki”. Na co dzień zajmują się zapewnianiem stabilnego pokrycia dachowego do Waszych domów.

Bez człowieka i jego rąk nie byłoby pracy. Bez pracy nie byłoby budownictwa. Z kolei bez budownictwa nie byłoby cywilizacji. Dokładnie tak – budownictwo stanowi bardzo ważną część naszego życia. Ciągle stawiamy nowe obiekty: gospodarcze, przemysłowe, oświatowe itd. Powstające budynki wzbudzają w nas satysfakcję, radość i nadzieję na przyszłość. Jednak jest pewien moment w budowaniu, który można określić jako wyjątkowo szczególny. To zwieńczenie całego dzieła, być może nawet największej inwestycji Twojego życia. Brzmi wyjątkowo, prawda? Mówimy właśnie o budowaniu dachu.

Eksperci od dachów w BAT

Tak jak już wspomnieliśmy na wstępie, budowa dachu to zwieńczenie być może najważniejszej inwestycji Twojego życia. Przez następne lata będziesz spędzał święta, jadł kolację, wychowywał dzieci i przyjmował gości... pod swoim własnym dachem. No i tu zaczyna się zagwozdka. Jak właściwie ma wyglądać ten dach? Ile będziesz potrzebował materiału? Który producent ma najlepsze ceny, a gdzie dostaniesz jakość pierwszej klasy? Skąd teraz wziąć dobrych fachowców? Aż w głowie się kręci od pytań.

Na szczęście nie musisz sam szukać na nie odpowiedzi. Wystarczy, że przyjdziesz do marketu budowlanego BAT i odwiedzisz Dział Dachowy. Takie działy można znaleźć aż w 11 z 14 oddziałów: w Sierakowicach, Kościerzynie, Bytowie, Lęborku, Pruszczu Gdańskim, Słupsku, Redzie, Kartuzach, Zblewie, Starej Kiszewie, Gdańsku Kokoszkach.

Budowanie dachu to poważna inwestycja. Mając to na uwadze, w marketach BAT powstały działy dachowe, skupiające całą swoją uwagę właśnie na tej dziedzinie. Oferujemy obsługę kompleksową. Pomagamy w rozeznaniu materiałów na rynku, wybieramy towar indywidualnie pod klienta i przygotowujemy ofertę sprzedaży. Wyliczamy ilość zapotrzebowania na materiał, ustalamy ceny, upusty i koszty za transport, który również organizujemy. Oprócz obsługi sprzedażowej, nasi eksperci zapewniają fachowe doradztwo, poświadczone latami doświadczenia. Mamy również bardzo dobry kontakt z dekarzami, więc bardzo często proponujemy swoim klientom wykonawców – mówi Rafał Cygert, specjalista ds. sprzedaży i koordynator Działów Dachowych w firmie BAT.

Duży wybór pokryć dachowych

Wolność wyboru to wyjątkowa wygoda. Jednak możliwość dużego wyboru to dodatkowa pewność, że możemy mieć to, na czym naprawdę nam zależy. Właśnie to oferują Działy Dachowe w BAT.

W materiały dachowe zaopatrują nas tacy producenci dachówek jak: Meyer-Holsen, Creaton, Bogen, Koramic, Röben. Możesz zapoznać się też z ofertą producentów blachodachówek: Ruukki, Pruszyński, Balex Metal i wiele innych.

Coraz częściej sprzedają się materiały na dachy płaskie. Są to dachy o niskim kącie nachylenia połaci dachowej (poniżej 10 stopni). Takie elementy spotykamy w architekturze nowych budynków. Są to między innymi zadaszenia nad garażami, wykuszami itp. Dachy płaskie można też zauważyć w wielkogabarytowym budownictwie (dachy bloków, hoteli). Często na takich dachach jest wydzielona tzw. „strefa dachu zielonego” – dodaje Rafał Cygert.

W Działach Dachowych można kupić wszystkie materiały potrzebne do zbudowania i wykończenia dachu (dostępne są także okna Fakro, schody i systemy rynnowe SIBA). Wiele rodzajów pokryć dachowych oraz innych towarów jest dostępnych od ręki. Można o nie pytać w 11 z 14 oddziałów marketów budowlanych BAT.< Dachówki Meyer-Holsen dostępne w marketach budowlanych BAT Piknik budowlany BAT Gdańsk - Kokoszki 16.04.2019 >
Createdy by Studio Spectro