e-sklep@bat.pl

SKŁADY I MARKETY BUDOWLANE

BAT materiały budowlane logo

Minitargi Czyste Powietrze - Kartuzy - 23.02.2019

Serdecznie zapraszamy na Minitargi "Czyste Powietrze" organizowane przez Składy i markety budowlane BAT - Grupa PSB i Globaleco sp z o.o , które odbędą się w najbliższą sobotę, 23 lutego w oddziale Bat w Kartuzach przy ul. Węglowej 8.

Na targach zaprezentujemy urządzenia grzewcze i nowoczesne systemy dociepleń, a w godzinach 9:00 - 15:00 oferujemy też możliwość indywidualnych konsultacji i pomocy w zakresie wypełnienia wniosku.

Nasza firma obsługuje kompleksowo rządowy program "Czyste Powietrze", pomagamy na każdym etapie - od wypełnienia wniosku, kalkulacji kosztów, po dobór odpowiednich materiałów oraz rzetelnego wykonawcy.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o Programie "Czyste powietrze", w czwartek o 16.30 przedstawiciele Fundacji Globaleco opowiedzą o Programie w Kartuskim Centrum Kultury.

Zapraszamy na spotkanie informacyjnie i koniecznie spotkajmy się w sobotę w oddziale Bat w Kartuzach przy ul. Węglowej 8!< Na tropie typowych wyzwań podczas montażu grafitowego styropianu Bierzemy udział w Programie Rządowym CZYSTE POWIETRZE >
Createdy by Studio Spectro